Menü Aç

Hatay Merkez Öğretmenevi Hakkında

Hatay Merkez Öğretmenevi, HATAY ili Cumhuriyet Cad.Antakya Lisesi Yanı No:41 Antakya/HATAY adresinde yer alan 79 oda ve 151 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Hatay Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hatay Merkez Öğretmenevi şehir merkezinde olup,şehirler arası otobüs terminaline 5 km ,hava alanına 30 km uzaklıktadır.Hatay Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 72 Oda ve 7 suit odarestoran,lobi,kütüphane,okuma salonu,bilgisayar odası,berber,bayan kuaför,çocuk parkı,yazlık bahçe,otopark,oyun salonu,okuma salonu, 2 adet düğün salonu ve çok amaçlı salon ve 1 adet toplantı salonu mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 216 11 56 - 57

0 (326) 216 11 58

Cumhuriyet Cad.Antakya Lisesi Yanı No:41 Antakya/HATAY

Hatay Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 45 TL 55 TL 65 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 55 TL 65 TL 75 TL
Double Oda Kişi Başı 55 TL 65 TL 75 TL
Ek Yatak 25 TL 30 TL 35 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 90 TL 110 TL 130 TL
Suit Oda 100 TL 125 TL 156 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.