Menü Aç

Havza Öğretmenevi Hakkında

Havza Öğretmenevi, SAMSUN ili İnönü Mh. İnönü Bl.No:6 Havza/Samsun adresinde yer alan 29 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Havza Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Havza Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bir yönetim anlayışı ile, Eğitim kurumlarına ve öğretmen evlerine , sosyal kültürel çevreye taşıyan örnek ve önder bir kurum olmak.

Havza Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Merkez ve taşra örgütü yönetiminde etkinlik ve verimliliği sağlayarak kaliteyi artırmak için TKY felsefesini en iyi şekilde sürekli uygulanmasını ve geliştirilmesini sağlamak.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 714 12 65 0 (362) 714 16 50

-

İnönü Mh. İnönü Bl.No:6 Havza/Samsun

Havza Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 22 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 44 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 66 TL 75 TL 90 TL
4 Kişilik Oda 88 TL 100 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.