Haymana Öğretmenevi

Haymana Öğretmenevi, ANKARA ili Çaldağ Mah. Cumhuriyet Cad. No:52 Haymana/ANKARA adresinde yer alan 10 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Haymana Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Haymana Öğretmenevi ANKARA merkeze 75 km uzaklıktadır. Aşti (Ankara şehirler arası terminal işletmesi) den hergün her saat başı (sabah 7:00-akşam 19:30) otobüsle ulaşım imkanı vardır. Kurumumuz ilçemizin merkezi yerinde, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak 3 katlı bir binada (219 m²) kapalı alanda hizmet vermektedir. Kurumumuzda otel, lokal, berber ve çok amaçlı salon olmak üzere 4 (dört ) bölümde hizmet verilmektedir. Restoran bölümümüz ile ilgili çalışmalarımız sürmekte olup en kısa sürede bu bölümümüzüde hizmete açmak istiyoruz.

Haymana Öğretmenevi kaplıcalara, banka, PTT, eczane, camii gibi kurum ve kuruluşlara çok yakın olup, Haymana’nın en işlek caddesindedir ve ulaşım problemi yoktur. Lokal bölümümüzde sıcak çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken televizyon izleme, günlük gazeteleri okuma, internet kullanımı ya da eğlence amaçlı oyun oynama (satranç, okey vb.)imkanı sunulmaktadır. Otel bölümümüzde 10 oda 20 yatak (tek kişilik- iki kişilik-üç kişilik odalar)kapasitelidir.24 saat sıcak su vardır. Konaklama ücretlerimiz; üye:12,00 TL – Kamu Personeli:15,00 TL dir. Temiz, sakin ve sıcak bir ortamda, güleryüzlü personeli ile huzur ve güven içerisinde konaklama imkanı sunmaya özen gösteriyoruz. Saygılarımızla…

Bir önceki öğretmenevi olan Eskil Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Eskil ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Haymana Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
12 TL
15 TL
- TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Haymana Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (312) 658 11 13 no'lu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın


+ sekiz = 17

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.