Menü Aç

Hayrabolu Sadi Kıyak Öğretmenevi Hakkında

Hayrabolu Sadi Kıyak Öğretmenevi, TEKİRDAĞ ili Alpullu Cad. No:75 Hayrabolu-Tekirdağ adresinde yer alan 13 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Hayrabolu Sadi Kıyak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hayrabolu Sadi Kıyak Öğretmenevi ilçe merkezine 1.km.uzaklıkta olup 13 oda ve 26 yatak kapasiteli konaklama ünitesi,restoran,lokal,konferans salonu,düğün salonu ve çay bahçesi birimleri ile hizmet vermektedir. Şehirlerarası ulaşım yapan otobüsler hemen önünden geçmektedir.Odalarımızdan tv yayını,sıcak su hizmeti devamlı olarak verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (282) 315 13 33

0 (282) 315 16 45

Alpullu Cad. No:75 Hayrabolu-Tekirdağ

Hayrabolu Sadi Kıyak Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

TEKİRDAĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.