Menü Aç

Hekimhan Öğretmenevi Hakkında

Hekimhan Öğretmenevi, MALATYA ili Turgut Özal Mah.No:6 HEKİMHAN adresinde yer alan 25 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Hekimhan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hekimhan Öğretmenevi; şehir merkezine 85km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 85 km,/ havaalanına 110 km Demiryoluna 1km Hasan Çelebisıcak su kaplıcalarına 15km,Doğal Hayatı KorumaÇiftliğine 22km,Girmana Kanyonuna19 km,Tarihi Köprülü Mehmet Paşa Camiine 300m cezaevine200m uzaklıkta olup,tarihi Taşhan yakınında hizmet vermektedir. Hekimhan Öğretmenevi hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 3ü Süit 20 Oda Yemek Salonu oturma salonu kütüphane 1 çok amaçlı salon lokal kütüphane / okuma salonu.

-

İletişim Bilgileri

0 (422) 713 15 60

0 (422) 713 17 86

Turgut Özal Mah.No:6 HEKİMHAN

Hekimhan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 25 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 15 TL 20 TL 20 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 60 TL
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 25 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 15 TL 20 TL 20 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 60 TL

Etiketler : , , , , ,

MALATYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.