Menü Aç

Hopa Öğretmenevi Hakkında

Hopa Öğretmenevi, ARTVİN ili Kuledibi Mahallesi Karadeniz İlköğretim Okulu Yanı No.32 HOPA/ARTVİN adresinde yer alan 27 oda ve 57 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Hopa Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hopa Öğretmenevi; şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta olup deniz manzarası ile konuklarımıza keyifle denizi seyretme imkanı vermektedir. Hopa Öğretmenevi hizmet üniteleri; 3 Suit Oda,3 duble oda ve Çift kişilik 22 Oda,1yemek salonu,oturma salonu,kafe,1 lokal mevcuttur..Ayrıca İlçemize bağlı Kemalpaşa Beldesinde kurumumuza ait lokal bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (466) 351 24 11

0 (466) 351 41 90

Kuledibi Mahallesi Karadeniz İlköğretim Okulu Yanı No.32 HOPA/ARTVİN

Hopa Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 30 TL 45 TL
Oda Kapama Fiyatı 45 TL 45 TL 65 TL
Duble Oda Fiyatı 60 TL 60 TL 90 TL
Suit Oda Fiyatı 90 TL 90 TL 135 TL
Oda Fiyatı 30 TL 30 TL 45 TL
Oda Kapama Fiyatı 45 TL 45 TL 65 TL
Duble Oda Fiyatı 60 TL 60 TL 90 TL
Suit Oda Fiyatı 90 TL 90 TL 135 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

ARTVİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.