Menü Aç

Horasan Öğretmenevi Hakkında

Horasan Öğretmenevi, ERZURUM ili Kazım Karabekir Mahallesi Eski Hastane arkası Horasan Erzurum adresinde yer alan 22 oda ve 63 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Horasan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Horasan Öğretmenevi; şehir merkezinde olup Ağrı, Iğdır, Kars yollarının kesiştiği bir noktada hizmet vermektedir. Horasan Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4’ü Süit 22 Oda, kahvaltı salonu, oturma salonu, kantin otopark, lokal, kütüphane / okuma salonu ünitelerimiz mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (442) 711 32 18

0 (442) 711 35 59

Kazım Karabekir Mahallesi Eski Hastane arkası Horasan Erzurum

Horasan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
3 Kişilik Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL
Suit Oda 55 TL 60 TL 65 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

ERZURUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.