Menü Aç

İkizdere Öğretmenevi Hakkında

İkizdere Öğretmenevi, RİZE ili Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi NO:17 İkizdere/RİZE adresinde yer alan 25 oda ve 54 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

İkizdere Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İkizdere Öğretmenevi; şehir merkezine 53 km. şehirlerarası otobüs terminaline 53 km. Trabzon havaalanına 85 km uzaklıkta olup, sahil yoluna 35 km uzaklıkta, İkizdere Irmagının kıyısında kurulmuş olup her mevsim farklı doğası ile, şelaleleriyle, suyuyla,yaylalarıyla,en önemlisi cana yakın sıcak kanlı insanıyla görülmeye değer bir yerdir ikizderemiz. İkizdere Öğretmenevi hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 4’ü Süit 25 Oda yemek Salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kantin, kütüphane, otopark, lokal okuma salonu ile hizmet vermekteyiz.

İkizdere Aslan EKŞİOĞLU – Ali EKŞİ Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz: ilgili mevzuatlar doğrultusunda üye ve misafirlerine hizmette kusur kabul etmeyen bir anlayışla, güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet sunan bir kurum olmaktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (464) 416 12 54

0 (464) 416 12 64

Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi NO:17 İkizdere/RİZE

İkizdere Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci olan misafirler öğretmen tarifesinden konaklayabilmektedir.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (1kişi) 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı 45 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda 100 TL 100 TL 100 TL

Etiketler : , , , , ,

RİZE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.