Menü Aç

Ilgaz Öğretmenevi Hakkında

Ilgaz Öğretmenevi, ÇANKIRI ili Gazidede Mah. İstanbul Cad. No:18 Ilgaz/ÇANKIRI adresinde yer alan 42 oda ve 94 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Ilgaz Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ilgaz Öğretmenevi; şehir merkezine 500 metre uzaklıkta olup,D-80 İstanbul-Samsun karayolu 300 metre,Ankara-Kastamonu-Sinop karayoluna 1 km.uzaklıkta olup,Ankara ve İstanbul istikametine giden otobüs seyahat acenteleri ilçe girişindeki dinlenme tesislerinde mola verdikleri için sabah-öğle-akşam(İsatanbul gece saat 12.00) saatlerinde gelecek misafirlerimiz araç bulmaları mümkündür.İlçemizde bulunan Ilgaz Dağı Milli Parklar,Yıldız Tepe tesislerine grup halinde gitmek isteyen misafirlerimize rayiç fiyatı üzerinden servis aracı temin edilir. Ilgaz-Kastamonu karayolu üzerinde bulunan Derbet Şehitler Anıtı 21 Km.,Roma ve Bizans dönemleriyle tarihlendirilen Salman Höyük;Çankırı-Kastamonu yolunun kenarında 1,5 km.,Höyüğün yakınlarında Devrez Çayının güneyindeki kayalıkların doğuya bakan yamaçlarındaki Kaya Mezarları ve mağaralar 1 Km.mesafede bulunmaktadır.

Şairlere ilham kaynağı olmuş zengin bitki örtüsünün meydana getirdiği eşsiz doğal güzelliklere sahip olan Ilgaz Dağı, Milli Parklar Ankara-Çankırı-Kastamonu Devlet karayolu ile Tesislerimize 23 Km.,Ankaraya 200 Km.,Ilgaz İlçe merkezine 25 km mesafededir. D-80 İstanbul-Samsun Karayolu ile Ankara-Kastamonu-Sinop Karayolunun kesiştiği noktaya yaklaşık 1 km. mesafede hizmet vermekteyiz. Ilgaz Öğretmenevi hizmet üniteleri: 20 iki yataklı oda ,16 Üç yataklı oda,3 Çift kişilik oda,3 Süit oda olmak üzere toplam 42 oda bulunmaktadır.Ayrıca kurum bünyesinde; 100 Kişilik Yemek Salonu, 1 Oyun Salonu, 1 Kütüphane, 1 Dinlenme Salonu, 1 Bilgisayar Odası, 1 Bilardo ve Masa Tenisi Salonu Misafirlerimize açık büfe kahvaltı,sınırsız internet,sürekli sıcak su, toplantı seminer faaliyetlerine uygun projeksiyon ve ses düzeni kurulu 100 kişilik yemek salonumuz bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (376) 416 17 91

0 (376) 416 24 24

Gazidede Mah. İstanbul Cad. No:18 Ilgaz/ÇANKIRI

Ilgaz Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 27 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 40.5 TL 52.5 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 54 TL 70 TL 80 TL
Double Oda 65 TL 85 TL 100 TL
Suit Oda 75 TL 95 TL 115 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ÇANKIRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.