Menü Aç

Ilgın Öğretmenevi Hakkında

Ilgın Öğretmenevi, KONYA ili Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Belediye Fırını Üstü kat:2 ILGIN KONYA adresinde yer alan 4 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ilgın Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ilgın Öğretmenevi kaplıca diyarı Konya Ilgın ilçesinde yer almaktadır.Öğretmenevimizin kaplıcalarla arası 3 km olup, gidiş geliş dolmuşlarla sağlanmaktadır. Ilgın Öğretmenevi 4 oda, 15 yatak bulunmaktadır. Odalarımızda wc,banyo,sıcak su,internet,tv,mini buzdolabı bulunmaktadır. Diğer hizmet birimlerimiz; Lokal Okuma salonu Bilgisayar

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 882 63 96

-

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Belediye Fırını Üstü kat:2 ILGIN KONYA

Ilgın Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 25 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 37.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.