Menü Aç

İliç Öğretmenevi Hakkında

İliç Öğretmenevi, ERZİNCAN ili Abdullah Paşa Mah. Hükümet Cad No: 8 24700 İLİÇ adresinde yer alan 11 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

İliç Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İliç Öğretmenevi İliç ilçe merkezinde,Munzur dağları eteğinde,Karasu ırmağı kıyısında hizmet vermektedir.İliç Öğretmenevi üniteleri 11 Oda 20 Yatak kapasiteli 1 çok amaçlı salon 1 Lokal Odalarımız banyoludur.İnternet tv ve mini buzdolabı hizmetimiz vardır.

-

İletişim Bilgileri

0 (446) 711 22 03

0 (446) 711 20 29

Abdullah Paşa Mah. Hükümet Cad No: 8 24700 İLİÇ

İliç Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Vergiden muaf bu öğretmenevinde sivil misafir konaklayamamaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 30 TL - TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 20 TL 30 TL - TL
2 Kişilik Oda 40 TL 60 TL - TL

Etiketler : , , , , , , , ,

ERZİNCAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.