Menü Aç

İnhisar Öğretmenevi Hakkında

İnhisar Öğretmenevi, BİLECİK ili Zafer Mah.Zübeyde Hanım Cad.N0 :36 İnhisar / Bilecik adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

İnhisar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İnhisar Öğretmenevi ilçe merkezinde olup Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ikinci katında hizmetini sürdürmektedir. Odalarımız iki yataklı olup toplam yatak kapasitemiz 10 yatakdır. İnhisar Öğretmenevi oturma odası,banyo,mutfak mevcut olup ayrıca çamaşır yıkama hizmetimiz mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (228) 371 22 33

-

Zafer Mah.Zübeyde Hanım Cad.N0 :36 İnhisar / Bilecik

İnhisar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 12,5 TL 15 TL

Etiketler : , , ,

BİLECİK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.