Menü Aç

İskilip Öğretmenevi Hakkında

İskilip Öğretmenevi, ÇORUM ili Meydan Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Nu:12 İskilp/ÇORUM adresinde yer alan 30 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

İskilip Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (364) 511 63 08

0 (364) 511 85 76

Meydan Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Nu:12 İskilp/ÇORUM

İskilip Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 30 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatı (Çift Kişilik) 25 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı 60 TL 60 TL 70 TL
Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 30 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatı (Çift Kişilik) 25 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı 60 TL 60 TL 70 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

ÇORUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.