Menü Aç

Isparta Merkez Öğretmenevi Hakkında

Isparta Merkez Öğretmenevi, ISPARTA ili 6 Mart Atatürk Cad. Milli Eğitim Müd. Yanı No:21 ISPARTA adresinde yer alan 32 oda ve 84 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Isparta Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Isparta Merkez Öğretmenevi; Şehir meydanı olarak tabir edilen Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüğünün olduğu Bölgededir.Şehrin tam merkezinde bulunmaktadır.Şehirler arası otobüs terminaline 2 km, Havaalanına 40 km,Süleyman Demirel üniversitesine 8 km mesafededir.Şehirçi otobüs durakları ve üniversite otobüs durakları öğretmenevimizin önünde bulunmaktadır. Öğretmenevimize ulaşım ve öğretmenevimizden şehrin herhangi bir noktasına ulaşım gayet kolay sağlanabilmektedir.

30 Haziran 1997 tarihinde yeni hizmet binasına kavuşan Isparta Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü hizmet alanlarını zaman zaman genişleterek üyelerimize en iyi hizmeti vermeyi bir görev bilerek çalışmalarını hızlandırdı. Isparta Öğretmenevi tüm üyelerimize 2 bodrum, zemin ve 4 katlı olarak Isparta’nın göz bebeği konumunda hizmet vermeye devam etmektedir. Otelimiz 11 adet tek kişilik, 1 adet 2 kişilik, 18 adet 3 kişilik ve 2 adet suit oda olmak üzere toplam 32 oda ve toplam 84 yatak kapasitelidir.

-

İletişim Bilgileri

0 (246) 232 51 82 0 (246) 232 51 83

0 (246) 232 51 84

6 Mart Atatürk Cad. Milli Eğitim Müd. Yanı No:21 ISPARTA

Isparta Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 90 TL
Ek Yatak 40 TL 40 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
3 Kişilik Oda 120 TL 150 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ISPARTA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.