Menü Aç

İznik Öğretmenevi Hakkında

İznik Öğretmenevi, BURSA ili Beyler Mah. M.Davarcı Sokak Kat:2 İznik Bursa adresinde yer alan 6 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

İznik Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İznik Öğretmenevi Bursa’ya 80 km Yalova’ya 60 km İstanbul’a 220 km Sakarya’ya 80 km Yenişehir hava alanına 20 km Orhangazi’ye 40 km’dir.

İznik Arabasından ayasofya önünde indikten sonra Atatürk Caddesinden Bim markete kadar yürüyerek Bim’den sağa döndükten sonra M.Davarcı Sokakta İznik Öğretmenevi‘e ulaşabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (224) 757 10 80

-

Beyler Mah. M.Davarcı Sokak Kat:2 İznik Bursa

İznik Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL

Etiketler : , , , , ,

BURSA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.