Menü Aç

Kadirli Öğretmenevi Hakkında

Kadirli Öğretmenevi, OSMANİYE ili Savrun Mah. Rauf Denktaş Bulvarı No:6 Kadirli adresinde yer alan 27 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kadirli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kadirli Öğretmenevi; şehir merkezinde,şehirler arası otobüs terminaline 300 m,uzaklıkta olup, Savrun çayının kıyısında,Kabasakal Parkının yakınında hizmet vermektedir. Aslantaş Milli Müzesi 22 Km Uzaklıkta görmeye değer bir yerdir. Kadirli Öğretmenevi hizmet üniteleri; Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler. 2i Süit 27 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu kütüphane 2 çok amaçlı salon bilgisayar odası berber / kuaför.

-

İletişim Bilgileri

0 (328) 718 11 68

0 (328) 717 67 00

Savrun Mah. Rauf Denktaş Bulvarı No:6 Kadirli

Kadirli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 37 TL 45 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 55 TL 65 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 74 TL 90 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 111 TL 135 TL 150 TL
Suit Oda 100 TL 110 TL 125 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

OSMANİYE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.