Menü Aç

Kadışehri Öğretmenevi Hakkında

Kadışehri Öğretmenevi, YOZGAT ili Cumhuriyet Cad. Yeni Mah. No:113 KADIŞEHRİ adresinde yer alan 9 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Kadışehri Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kadışehri Öğretmenevi Otel bölümünde 9 adet oda bulunmaktadır. Toplam kapasitesi 18 yataktır. Bu odaların hepsi ikişer kişiliktir. Odalar birinci sınıf kaliteli malzemeler ile döşenmiştir. Her odada ortopedik yatak ve baza,odanın yatak kapasitesine göre kullanışlı elbise dolabı bulunmaktadır. Odaların içinde banyo, tuvalet ve lavabo bulunmaktadır.Banyolarda sıcak su kalorifer sistemi ve güneş enerjisi ile sağlanmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (354) 375 44 69

0 (354) 375 42 55

Cumhuriyet Cad. Yeni Mah. No:113 KADIŞEHRİ

Kadışehri Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 18 TL 22 TL
Oda Fiyatı 15 TL 18 TL 22 TL

Etiketler : , , , ,

YOZGAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.