Menü Aç

Şehit Hanifi Çakallıoğlu Öğretmenevi Hakkında

Şehit Hanifi Çakallıoğlu Öğretmenevi, KAHRAMANMARAŞ ili İsmetpaşa Mah. Zübeyde Hanım Bul. No: 22 Dulkadiroğlu KAHRAMANMARAŞ adresinde yer alan 58 oda ve 118 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şehit Hanifi Çakallıoğlu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Şehit Hanifi Çakallıoğlu Öğretmenevi; şehir merkezinde şehirler arası otobüs terminaline 7 km,/ hava alanına 5 km uzaklıkta olup, herkese hizmet vermektedir. Kahramanmaraş Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4i Süit 58 Oda Yemek Salonu Lokal Çok Amaçlı Salon (Konferans, Toplantı, Seminer, Sinema, Tiyatro, Düğün Salonu Vb) hizmeti vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (344) 225 55 80

0 (344) 223 98 79

İsmetpaşa Mah. Zübeyde Hanım Bul. No: 22 Dulkadiroğlu KAHRAMANMARAŞ

Şehit Hanifi Çakallıoğlu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 32 TL 40 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 44 TL 55 TL 67.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL
Suit Oda 85 TL 105 TL 127.5 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

KAHRAMANMARAŞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.