Menü Aç

Kahta Öğretmenevi Hakkında

Kahta Öğretmenevi, ADIYAMAN ili Yavuz Selim Mah.Atatürk Bulv.Yeni Diyarbakır Yolu Üzeri KAHTA adresinde yer alan 75 oda ve 150 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Kahta Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kahta Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 2 km,/ havaalanına 15 km uzaklıkta olup, Nemrut dağı yolu üzerindedir.Kahta Öğretmenevi hizmet üniteleri; 3ü Süit 71 Oda Yemek Salonu kafeterya lokal Lobi.

-

İletişim Bilgileri

0 (416) 726 24 11

-

Yavuz Selim Mah.Atatürk Bulv.Yeni Diyarbakır Yolu Üzeri KAHTA

Kahta Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 32 TL 38 TL 42 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 48 TL 57 TL 63 TL
Suit Oda Kişi Başı 60 TL 65 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 64 TL 76 TL 84 TL
3 Kişilik Oda 96 TL 114 TL 126 TL
4 Kişilik Oda 128 TL 152 TL 168 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ADIYAMAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.