Menü Aç

Kahta Öğretmenevi Hakkında

Kahta Öğretmenevi, ADIYAMAN ili Yavuz Selim Mah.Atatürk Bulv.Yeni Diyarbakır Yolu Üzeri KAHTA adresinde yer alan 75 oda ve 150 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Kahta Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kahta Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 2 km,/ havaalanına 15 km uzaklıkta olup, Nemrut dağı yolu üzerindedir.Kahta Öğretmenevi hizmet üniteleri; 3ü Süit 71 Oda Yemek Salonu kafeterya lokal Lobi.

-

İletişim Bilgileri

0 (416) 726 24 11

-

Yavuz Selim Mah.Atatürk Bulv.Yeni Diyarbakır Yolu Üzeri KAHTA

Kahta Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 45 TL 52,5 TL 60 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı 45 TL 52,5 TL 60 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 30 TL 35 TL 40 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

ADIYAMAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.