Menü Aç

Kalecik Öğretmenevi Hakkında

Kalecik Öğretmenevi, ANKARA ili Cumhuriyet Meydanı Ankara Cad.No13/2 06870 Kalecik/ANKARA adresinde yer alan 14 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kalecik Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kalecik Öğretmenevi Ankara şehirler arası otobüs terminaline 70 km uzaklıkta olup Kalecik İlçe merkezindedir. Ankara Esenboğa havalimanına 50 km, Ankara şehir merkezine 67 km mesafededir. Kırıkkale İline 40 km mesafededir. İlçeye ismini veren Roma döneminden kalan Kalecik Kalesi öğretmenevimize 1 km uzaklıktadır. Şehrin güneydoğusu ve kuzeydoğusundan geçen Kızılırmak nehrine ise sadece 3 km uzaklıktadır.

Bugün ayakta duran Türk ve İslam yapıları (kronolojik sıraya göre); Çandır hanı, Kızılırmak köprüsü, Çarşı Camii, Şehsuvar Camii, Kazancıbaba türbesi, Eski hamam, Çarşı hamamı, Devranların Konağı ve bazı evler, Hamdi Camii, Tabakhane Camii, Hükümet binası, Askerlik şubesi ve orta çarşıdaki bina gibi tarihi ve turistik eserler ilçemizde gezilmeye değer yerlerdir. Ayrıca İlçemize özgü özelliği olan ve dünyaca tanınan Kalecik karası üzümleri ile üretilen Kalecik karası pekmezlerini ve Kalecik karası şaraplarını tatmak mümkündür.

Kalecik Öğretmenevi Hizmet Birimleri Kütüphane- Okuma salonu Çok amaçlı salon Bilgisayar odası Lokal Konaklama ünitesi Oturma salonu Yemek odası 14 tane oda ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 857 16 43

0 (312) 857 04 18

Cumhuriyet Meydanı Ankara Cad.No13/2 06870 Kalecik/ANKARA

Kalecik Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 52.5 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 105 TL 120 TL
4 Kişilik Oda 120 TL 140 TL 160 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.