Menü Aç

Kandıra Öğretmenevi Hakkında

Kandıra Öğretmenevi, KOCAELİ ili Akdurak Mah. Kızılay Cad. belediye arkası No:5 Kandıra Kocaeli adresinde yer alan 10 oda ve 23 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kandıra Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kandıra Öğretmenevi; şehir merkezinde bulunmakta olup şehirlerarası otobüs terminaline 40 km, havaalanına 45 km uzaklıkta, Karadenizin muhteşem denizi ve uzun kumsalları ile doğasının bir arada bulunduğu şirin bir ilçede hizmet vermektedir. Kandıra Öğretmenevi hizmet üniteleri; 24 Oda oturma salonu, kantin 1 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, çocuk parkı, spor salonu (eğiticiler eşliğinde vücut geliştirme, fitnes, aerobik, kick boks, tekvando) kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (262) 551 49 15

0 (262) 551 41 91

Akdurak Mah. Kızılay Cad. belediye arkası No:5 Kandıra Kocaeli

Kandıra Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 25 TL
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

KOCAELİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.