Menü Aç

Kangal Öğretmenevi Hakkında

Kangal Öğretmenevi, SİVAS ili Divriği Cad. Akşemsettin Sok. No:2 Kangal/Sivas adresinde yer alan 34 oda ve 68 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kangal Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kangal Öğretmenevi Kangal şehir merkezinde Hükümet Konağı arkasında hizmet vermekte Kangal Balıklı Kaplıca tesislerine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kangal Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2 suit 32 twin room oda 68 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Otel odalarımızda 24 saat sıcak su, duşa kabin, tv, kablosuz internet ağı hizmetleri sunulmaktadır. 100 kişi kapasiteli bir adet konferans salonu 08.00-24.00 saatleri arasında lokal ve kantin hizmetleri ve 1 adet işler durumda yemek salonumuz bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 457 13 29

0 (346) 457 13 29

Divriği Cad. Akşemsettin Sok. No:2 Kangal/Sivas

Kangal Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Çift kişilik odalarda tek kişi kalınması durumunda %50 yatak farkı talep edilmektedir.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , , , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.