Menü Aç

Karabük Merkez Öğretmenevi Hakkında

Karabük Merkez Öğretmenevi, KARABÜK ili Esentepe Mah.Taşkent Cad.No:34 adresinde yer alan 30 oda ve 55 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Karabük Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karabük Merkez Öğretmenevi şehirler arası otobüs terminaline 1, şehir merkezine 1,5km mesafededir. Dolmuş otobüs güzergahındadır. Tarihi Safranbolu ilçesine 7 km uzaklıktadır. Çok amaçlı salonumuzda düğün, nişan toplantı ve seminerler düzenlenmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (370) 415 24 11

0 (370) 424 77 01

Esentepe Mah.Taşkent Cad.No:34

Karabük Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Grup odalarında banyo tuvalet ortak kullanım alanlarında, oda dışındadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Grup Odası Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
Double Oda Kişi Başı 55 TL 60 TL 80 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 120 TL 150 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

KARABÜK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.