Menü Aç

Karaburun Öğretmenevi Hakkında

Karaburun Öğretmenevi, İZMİR ili Merkez Mah. Şehit Polis Yusuf Çelik Cad. No:25 35960 Karaburun-İZMİR adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Karaburun Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karaburun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, herkese açıktır. İlçemizin yazlık deniz turizmine olanak tanıması nedeniyle yaz aylarında önceden rezervasyon yapılmasında yarar vardır. Tüm Odalarda televizyon, internet, klima ve odalarımızda 24 saat sıcak su mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 731 27 52

0 (232) 731 27 52

Merkez Mah. Şehit Polis Yusuf Çelik Cad. No:25 35960 Karaburun-İZMİR

Karaburun Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 60 TL 70 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 90 TL 105 TL
Kahvaltı Kişi Başı 10 TL 10 TL 10 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 120 TL 140 TL
3 Kişilik Oda 150 TL 180 TL 210 TL
4 Kişilik Oda 200 TL 240 TL 280 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.