Menü Aç

Karakoçan Öğretmenevi Hakkında

Karakoçan Öğretmenevi, ELAZIĞ ili Kırkpınar Mah. Atatürk Cad. No:12 23600 Karakoçan adresinde yer alan 20 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Karakoçan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karakoçan Öğretmenevi ilçenin hemen girişinde,anayol üzerinde Halk Bankası ve Ziraat Bankası karşısındadır.Herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (424) 711 26 89

0 (424) 711 23 83

Kırkpınar Mah. Atatürk Cad. No:12 23600 Karakoçan

Karakoçan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 45 TL
Suit Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL
Suit Oda 70 TL 80 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ELAZIĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.