Menü Aç

Karaman Merkez Öğretmenevi Hakkında

Karaman Merkez Öğretmenevi, KARAMAN ili Fenari Mah. Kazım Karabekir Cad. No:29 Merkez Karaman adresinde yer alan 32 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Karaman Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karaman Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde olup, şehirlerarası otobüs terminaline 2 km ve tren garına 1 km uzaklıktadır. Şehrimizde bulunan Karaman Kalesi, Hatuniye Medresesi, Aktekke Camii gibi tarihi özelliği olan yerlere mesafesi yakındır ve ulaşımı kolaydır. Karaman Merkez Öğretmenevi 3 Suit Oda, 4 Double Oda olmak üzere toplam 32 oda ile hizmet vermektedir. Mevcut olan 2 yemekhanemizde de sabah kahvaltısı, öğle yemeği (tabldot) ve akşam yemeği (alakart) hizmeti verilmektedir. Konaklama ünitesinden yararlanan müşterilerimiz için otopark hizmetimiz mevcuttur. Yaz mevsimlerinde aile yerimizle birlikte çay bahçesi bölümümüzde hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (338) 213 58 02

0 (338) 212 99 44

Fenari Mah. Kazım Karabekir Cad. No:29 Merkez Karaman

Karaman Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL

Etiketler : , , , , , , ,

KARAMAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.