Karaman Merkez Öğretmenevi

Fiyat
2.46
Temizlik
3.30
Personel
3.14
Kalite
3.29
Konum
3.36
35 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Karaman Merkez Öğretmenevi Tanıtımı

Karaman Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde olup, şehirlerarası otobüs terminaline 2 km ve tren garına 1 km uzaklıktadır. Şehrimizde bulunan Karaman Kalesi, Hatuniye Medresesi, Aktekke Camii gibi tarihi özelliği olan yerlere mesafesi yakındır ve ulaşımı kolaydır. Karaman Merkez Öğretmenevi 3 Suit Oda, 4 Double Oda olmak üzere toplam 32 oda ile hizmet vermektedir. Mevcut olan 2 yemekhanemizde de sabah kahvaltısı, öğle yemeği (tabldot) ve akşam yemeği (alakart) hizmeti verilmektedir. Konaklama ünitesinden yararlanan müşterilerimiz için otopark hizmetimiz mevcuttur. Yaz mevsimlerinde aile yerimizle birlikte çay bahçesi bölümümüzde hizmet vermekteyiz.

Karaman Merkez Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Oda Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (338) 213 58 02
0 (338) 212 99 44

Fenari Mah. Kazım Karabekir Cad. No:29 Merkez Karaman

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 32
Yatak Sayısı 60
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

KARAMAN İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar