Menü Aç

Karapınar Öğretmenevi Hakkında

Karapınar Öğretmenevi, KONYA ili Hacı Ömerli Mah. Konya Cad. No:13 Karapınar/KONYA adresinde yer alan 14 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Karapınar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karapınar Öğretmeneiv Karapınar ilçe merkezindedir.Kurumumuz çarşı merkezinde olduğundan ulaşım oldukça kolaydır. Her odada 24 saat sıcak su ve tv. hizmeti ile birlikte kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Erkek berber ve lokal hizmetleri verilmektedir. Kurumumuz 24 saat açık olarak hizmet vermektedir. Ayrıca dev ekranda Lig tv bulunmaktadır. Karapınar Öğretmenevi odalarımızın 8 adedi tek kişilik, 2 adedi 2 kişilik ve 4 adedi 3 kişiliktir.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 755 33 27 - 0 (332) 755 22 99

-

Hacı Ömerli Mah. Konya Cad. No:13 Karapınar/KONYA

Karapınar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.