Menü Aç

Kargı Öğretmenevi Hakkında

Kargı Öğretmenevi, ÇORUM ili Mihrihatun Mah. Sanayi Cad. No:21 adresinde yer alan 6 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Kargı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Pirinci, bamyası, tulum peyniri, sırık kebabı, kirli sacı, tarihi el dokuması “kargı bezi”, ormanları ve yaylaları ile meşhur şirin ilçemizdeki Kargı Öğretmenevi ilçe merkezinde olup 6 odalı 21 yataklı konaklama ünitesi ile misafirlerimize hizmet vermektedir. Kargı Öğretmenevi hizmet üniteleri: oturma salonu kütüphane/okuma salonu lokaldir.

-

İletişim Bilgileri

0 (364) 651 26 81

0 (364) 651 21 51

Mihrihatun Mah. Sanayi Cad. No:21

Kargı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Klimalı odada konaklamak isterseniz kişi başı fiyat üzerinden 5 TL fark uygulanmaktadır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 25 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 50 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ÇORUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.