Menü Aç

Karkamış Öğretmenevi Hakkında

Karkamış Öğretmenevi, GAZİANTEP ili Hitit Bulvarı No:8 Karkamış / GAZİANTEP adresinde yer alan 18 oda ve 35 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Karkamış Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karkamış Öğretmenevi şehir merkezinde İlçenin en işlek caddesi; olan hitit caddesi üzerinde olupkolayca ulaşılabilinir.İl merkezine 75 km olup bir tarafı Suriye ile sıfır sınır , bir tarafı Fırat nehri ile bütünleşen coğrafi olarak küçük ama tarihi ve kültürel olarak çok büyük bir bir coğrafya üzerine kuruludur. Dünyada örneği olmayan kaynaksız ve vidasız sadece perçin ile yapılmış olan demiryolu köprüsü, dünyaca tanınan antik kenti ve zengin bir Barak kültürü ile turistler için bulunmaz bir ilçedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (342) 561 20 33

-

Hitit Bulvarı No:8 Karkamış / GAZİANTEP

Karkamış Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

GAZİANTEP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.