Karşıyaka Öğretmenevi

Karşıyaka Öğretmenevi, İZMİR ili 1851/4 Sokak No: 15 Bahçelievler Karşıyaka İzmir adresinde yer alan 67 oda ve 155 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Karşıyaka Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karşıyaka Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezine yakın / şehirlerarası otobüs terminaline 6 km,/ havaalanına 30 km uzaklıktadır.

Karşıyaka Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu hizmet üniteleri; Binamızın ısıtma ve soğutma ihtiyacı split klimalar ile yapılmaktadır.; 30 Araçlık Oto Parkı Resepsiyon,TV Salonu, Kafeterya; Bayan Kuaförü Bahçesinde 35 Kişilik Kamelya, 200 Kişilik Yazlık Restoran, 100 Kişilik Seminer Toplantı Salonu, 200 Kişilik Yakamoz Salonu, 400 Kişilik İmbat Salonu, 120 Kişilik Kışlık Restoran, Kütüphane İnternet imkanı ile hizmet vermektedir.

Karşıyaka Öğretmen Lokalimiz;şehir merkezinde olup 1892 yılında Levanten gazinosu olarak inşaası yapılmış tarihi bir özelliğe sahiptir. Lokalimizde öğretmenlerimize; kafeterya restorant okuma salonu bay kuaför salonu birimlerimizle hizmet vermekteyiz.

Bir önceki öğretmenevi olan Dicle Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Dicle ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Karşıyaka Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
55 TL
65 TL
80 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Karşıyaka Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (232) 367 62 62 no'lu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın


4 + = onbir

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.