Menü Aç

Karşıyaka Öğretmenevi Hakkında

Karşıyaka Öğretmenevi, İZMİR ili Bahçelievler Mahallesi 1851/4 Sokak No:15 Karşıyaka / İzmir adresinde yer alan 67 oda ve 155 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Karşıyaka Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Karşıyaka Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezine yakın / şehirlerarası otobüs terminaline 6 km, hava alanına 30 km uzaklıktadır.

Karşıyaka Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu hizmet üniteleri; ısıtma ve soğutma ihtiyacı split klimalar ile yapılmaktadır. 30 Araçlık Oto Parkı, Resepsiyon, TV Salonu, Kafeterya, Bayan Kuaförü, Bahçesinde 35 Kişilik Kamelya, 200 Kişilik Yazlık Restoran, 100 Kişilik Seminer Toplantı Salonu, 200 Kişilik Yakamoz Salonu, 400 Kişilik İmbat Salonu, 120 Kişilik Kışlık Restoran, Kütüphane İnternet imkanı ile hizmet vermektedir.

Karşıyaka Öğretmen Lokalimiz;şehir merkezinde olup 1892 yılında Levanten gazinosu olarak inşaası yapılmış tarihi bir özelliğe sahiptir. Lokalimizde öğretmenlerimize; kafeterya restorant okuma salonu bay kuaför salonu birimlerimizle hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 367 62 62 0 (232) 367 66 66

0 (232) 367 97 31

Bahçelievler Mahallesi 1851/4 Sokak No:15 Karşıyaka / İzmir

Karşıyaka Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 50 TL 60 TL 75 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 90 TL 100 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 100 TL 120 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.