Menü Aç

Kavak Öğretmenevi Hakkında

Kavak Öğretmenevi, SAMSUN ili Soğuksu Mah. Adnan Menderes Cad. Kavak / SAMSUN adresinde yer alan 11 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Kavak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kavak Öğretmenevi Samsun’a 50 km, Ankara-İstanbul Samsun yolu üzerinde Karadeniz’le İç Anadolu’yu bağlayan yol üzerinde bulunan bir öğretmenevimiz. 2012 Yılı içinde yenilenen Konaklama ünitesi ile siz misafirlerimizi beklemekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 741 24 11

0 (362) 741 24 11

Soğuksu Mah. Adnan Menderes Cad. Kavak / SAMSUN

Kavak Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 40 TL 45 TL 50 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.