Menü Aç

Kelkit Öğretmenevi Hakkında

Kelkit Öğretmenevi, GÜMÜŞHANE ili Cumhuriyet Mah. Cengizhan Sokak No13 Kelkit adresinde yer alan 11 oda ve 27 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kelkit Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kelkit Öğretmenevi alt katımızda ailelerin ve bayanların daha rahat edebileceği 15 kişi kapasiteli aile salonumuzda lcd tv, oyun ekipmanlar, oturma grubu, digitürk ve kablosuz internet hizmetiyle kullanıma sunulmuştur. Kelkit Öğretmenevi öğretmenlerimizin hizmetinde bulunan lokal ve okuma salonu yeni dizaynı ile hizmetinizdedir. İki bölümde de lcd tv ve dijitürk yayını bulunmaktadır.

Okuma salonunda geniş bir kütüphane hizmetinize sunulmuştur. Lokal kısmında satranç, dama,tavla, okey ve kağıt oyunları başta olmak üzere müşterilerimizi memnun edecek her türlü ayrıcalık düşünülmüştür. Kelkit Öğretmenevi 27 yatak kapasiteli 11 odadan oluşmaktadır. Bu odaların 2 tanesi suit oda olarak dizayn edilmiştir. Odalarımızda 24 saat sıcak su , tv , kablosuz internet bulunmaktadır. Otelimizin en üst katında 20 Kişi kapasiteli bir kahvaltı salonumuz mevcuttur. Ancak personel yetersizliği yüzünden kahvaltı salonumuz henüz faaliyete geçirilememiştir.

-

İletişim Bilgileri

0 456 317 13 50

0 456 317 13 50

Cumhuriyet Mah. Cengizhan Sokak No13 Kelkit

Kelkit Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 45 TL
Suit Oda Kişi Başı 50 TL 50 TL 50 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda 100 TL 100 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

GÜMÜŞHANE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.