Menü Aç

Kemah Öğretmenevi Hakkında

Kemah Öğretmenevi, ERZİNCAN ili Korutürk Meydanı Çarşı Mah. No:26 KEMAH adresinde yer alan 19 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Kemah Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (446) 511 24 11

-

Korutürk Meydanı Çarşı Mah. No:26 KEMAH

Kemah Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı (Çift Kişilik) 25 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatı (Banyosuz) 20 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı 45 TL 50 TL 65 TL
Suit Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 65 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , ,

ERZİNCAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.