Menü Aç

Kemaliye Öğretmenevi Hakkında

Kemaliye Öğretmenevi, ERZİNCAN ili Hacıyusuf Mah. Cumhuriyet Cad. No:124/b KEMALİYE adresinde yer alan 9 oda ve 27 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kemaliye Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kemaliye Öğretmenevi Kemaliye ilçe merkezinde olup 9 oda ve 27 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Tüm odalarımızda uydu tv ve kablosuz internet mevcuttur. 5 adet 3 kişilik oda 1 adet 2 kişilik oda 2 adet 3 kişilik banyosuz oda 1 adet 4 kişilik banyosuz oda bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (446) 751 20 21

0 (446) 751 20 21

Hacıyusuf Mah. Cumhuriyet Cad. No:124/b KEMALİYE

Kemaliye Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 30 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

ERZİNCAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.