Kemalpaşa Öğretmenevi [KAPALI]

Fiyat
3.00
Temizlik
2.00
Personel
2.50
Kalite
1.00
Konum
3.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kemalpaşa Öğretmenevi [KAPALI] Tanıtımı

Kemalpaşa Öğretmenevi faaliyetini durdurmuş bulunmaktadır. Bölgedeki diğer öğretmenevlerini İzmir Öğretmenevleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

Kemalpaşa Öğretmenevi Kemalpaşa ilçe merkezinde, Atatürk’ün 8 Eylül 1922 de konakladığı tarihi bina ile Atatürk meydanının yanındadır.Şehrin tam merkezi olarak bilinir. İzmir’e ise 26 Kilometre mesafededir.Kirazı,zeytinyağı,doğal mesire alanları ve sanayisi ile anılır. Kalite belgesine sahip öğretmenevimiz dinlenmeyi arayanların sessiz mekanıdır.Hatta bir yerde buluşma adresi olur evimiz.

Kemalpaşa Öğretmenevi [KAPALI] 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL
TL TL TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (232) 878 88 33
0 (232) 878 88 22

Belediye cad. no.1 Kemalpaşa/İZMİR

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 18
Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

İZMİR İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar