Menü Aç

Keşan Öğretmenevi Hakkında

Keşan Öğretmenevi, EDİRNE ili Yukarı Zaferiye Mah. Cumhuriyet Cad. No:12 22900 Keşan Edirne adresinde yer alan 4 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Keşan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Keşan Öğretmenevi şehir merkezinde hizmet vermektedir. 1983 Yılında öğretmenevi olarak hizmet vermeye başlayan binamız 1900’lü yıllarda yapılmış anıtlar kurulu tarafından tescilli tarihi bir binadır.

Butik Otel tarzı hizmet veren Keşan Öğretmenevi‘nin tüm odalarında duşakabin, saç kurutma makinesi, 65 litrelik sohben, Led TV, Kablosuz internet hizmeti verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (284) 715 32 00

-

Yukarı Zaferiye Mah. Cumhuriyet Cad. No:12 22900 Keşan Edirne

Keşan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 40 TL 45 TL 50 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

EDİRNE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.