Menü Aç

Keşap Öğretmenevi Hakkında

Keşap Öğretmenevi, GİRESUN ili Bozkurt Mah. Atatürk Bulvarı No:2 Keşap Giresun adresinde yer alan 10 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Keşap Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Keşap Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü 14.03.1985 tarihinde lokal olarak hizmete başlamış olup, 07.11.1986 tarihinden itibaren öğretmenevi olarak hizmetine devam etmiştir. Kuruluşunda alt katında ilçe kütüphanesini barındıran binamız daha sonraki yıllarda kütüphanenin taşınmasıyla tamamen kurumumuzun kullanımına girmiş ve lokal bölümü alt kata taşınarak bir katı lokal diğer iki katı da idare, okuma salonu ve otel bölümü olarak kullanıma başlamıştır.

Otel bölümümüzde ise tüm odalarımızda, kesintisiz sağladığımız sıcak su, uydu yayını, kablosuz internet hizmetinin yanında tüm odalarımızda LED televizyon, mini buzdolabı bulunmakla birlikte klimalı odalarımızda mevcuttur. Toplamda 2 tanesi süit, 1 tanesi çift kişilik yataklı 10 otel odamız bulunmakla birlikte, 24 yatak kapasitesine sahip olan kurumumuzda misafirlerimiz için temiz, huzurlu ve rahat bir ortam sağlanmaktadır. Sabah kahvaltımız ücretlere dahildir.

Keşap Öğretmenevi şehir merkezine 14km, şehirler arası otobüs terminaline 18 km uzaklıktadır. Giresun’un sahil hattı üzerinde şehir merkezine en yakın ilçesi olmakla birlikte doğuda yer almaktadır. Ayrıca Trabzon Hava Alanına olan uzaklık 126km uzaklıktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (454) 641 43 56

0 (454) 641 44 47

Bozkurt Mah. Atatürk Bulvarı No:2 Keşap Giresun

Keşap Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. 10 yaşına kadar olan çocuklardan konaklama ücreti ekstra yatak talep edilmemesi halinde alınmaz. En fazla bir çocuk için kahvaltı konaklama fiyatına dâhildir. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 40 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda 50 TL 65 TL 75 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

GİRESUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.