Menü Aç

Kilis Merkez Öğretmenevi Hakkında

Kilis Merkez Öğretmenevi, KİLİS ili Hacı İlyas Mah. Ihlamur Sok KİLİS adresinde yer alan 48 oda ve 101 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kilis Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kilis Merkez Öğretmenevi şehir merkezinde olup ; şehrin en işlek ve merkezi yerinde bulunmaktadır.Şehirler arası otobüs terminaline 1 km uzaklıktadır.Otel bölümümüzün doğu ve kuzey yönleri bahçe tarafı olup ağaçlarla bir orman görüntüsündedir. Öğretmenevinden resmi kurumlara , bankalara ve alışveriş merkezlerine 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilmektedir. Kilis Merkez Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; OTEL BÖLÜMÜ : 5 süit oda , 34 banyolu oda , 9 banyosuz oda ile toplam 101 yatak kapasitesi ile misafirlerimize hizmet vermektedir. Süit odalarda ;kablosuz internet , uydu sistemli televizyon yayını , kılima , buzdolabı , telefon ve 24 saat sıcak su ; banyolu odalarda ; kablosuz internet , uydu sistemli televizyon yayını , buzdolabı , telefon ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (348) 813 11 78

0 (348) 813 38 34

Hacı İlyas Mah. Ihlamur Sok KİLİS

Kilis Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 24 TL 30 TL 36 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 36 TL 45 TL 54 TL
Suit Oda Kişi Başı 50 TL 63 TL 75 TL
Ek Yatak 24 TL 30 TL 36 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 48 TL 60 TL 72 TL
Suit Oda 70 TL 80 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

KİLİS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.