Menü Aç

Kiraz Öğretmenevi Hakkında

Kiraz Öğretmenevi, İZMİR ili Cumhuriyet Mahallesi,Kültürpark Cad.No:10 Kiraz / İzmir adresinde yer alan 7 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Kiraz Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kiraz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, İzmir Kiraz ilçesinin merkezinde olup 2400 m2 bahçeye sahip, 7 Oda – 18 Yatak kapasiteli tip proje olmayan dönüştürme bir yapıdır.

İletişim Bilgileri

0 (232) 572 43 53

-

Cumhuriyet Mahallesi,Kültürpark Cad.No:10 Kiraz / İzmir

Kiraz Öğretmenevi 2015 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 20 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

Haberler/Duyurular

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.