Menü Aç

Kırıkhan Öğretmenevi Hakkında

Kırıkhan Öğretmenevi, HATAY ili Kurtuluş Mah.Şehit Erdoğan Karaoğlu Cad.No:12 Kırıkhan /HATAY adresinde yer alan 33 oda ve 63 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kırıkhan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kırıkhan Öğretmenevi; şehir merkezinde,/ şehirler arası otobüs terminaline 1 km,/ hava alanına 15 km uzaklıkta olup şehir merkezinde yer almaktadır. Kırıkhan Öğretmenevi hizmet üniteleri; 3i Süit 30 Oda kahvaltı salonu oturma salonu kütüphane 2 çok amaçlı salon berber kafeterya lokal okuma salonudur.

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 344 18 98

0 (326) 344 72 55

Kurtuluş Mah.Şehit Erdoğan Karaoğlu Cad.No:12 Kırıkhan /HATAY

Kırıkhan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 50 TL 55.5 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 50 TL 55 TL 60 TL
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL
Suit Oda 75 TL 85 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.