Menü Aç

Kırklareli Merkez Öğretmenevi Hakkında

Kırklareli Merkez Öğretmenevi, KIRKLARELİ ili Demirtaş Mah . Mehmet Akif .Cad No:1 Kırklareli adresinde yer alan 11 oda ve 27 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kırklareli Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kırklareli Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline yürüyüş mesafesinde olup, şehrin tarihi eserleriyle iç içe hizmet vermektedir.Kırklareli Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 11 Oda ile konaklama hizmeti verilmektedir. Yemek Salonu Oturma salonu Kitaplık Çok amaçlı salon Kuaför Otopark Lokal Okuma salonu Öğretmenevimizde sabah kahvaltısı, tabldot öğle yemeği, alakart akşam yemeği verilmektedir. Çok amaçlı salonumuzda yemekli toplantı,düğün, nişan yapılabilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (288) 214 24 11

0 (288) 212 01 51

Demirtaş Mah . Mehmet Akif .Cad No:1 Kırklareli

Kırklareli Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

KIRKLARELİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.