Menü Aç

Kızılcahamam Öğretmenevi Hakkında

Kızılcahamam Öğretmenevi, ANKARA ili Yenice Mah. Ankara Cad. No:3 KIZILCAHAMAM ANKARA adresinde yer alan 12 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Kızılcahamam Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kızılcahamam Öğretmenevi 1964 yılında özel idare hizmet binası olarak hizmete açılmış olup, bina Kız Meslek Lisesi olarak hizmet verdiğinden sınıflar onarım ve tedilat yapılarak oda şekline dönüştürülmüştür.
Öğretmenevimizin otel, oyun salonu ve çay-dinlenme bahçesi bölümleri vardır.bina bahçeyle birlikte 899 m2 alana yerleşmiş bulunmaktadır.binanın alanı 217 m2’dir.prefabrik oyun salonu 60 m2’dir. Bahçe olarak kullanılan alan ise 622m2’dir.
Otel bölümü; iki katlı,12 odalı, 24 yataklı, iki banyolu(banyo ve lavabolar ortak kullanımdır),1 mutfaklı, 1 oturma odalı, 1 depolu jeotermalle ısınan taş binadır. Oyun salonumuz jeotermalle ısınan iki odalı baraka yapıdır. Oyun salonumuzda konuklarımızın zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak satranç vb. oyun ekipmanları bulunmaktadır.Çay-Dinlenme bahçesinde öğretmenlerimizin ve konuklarımızın alkolsüz içecek ihtiyaçları karşılanmaktadır.
İlçemizin turistik bir ilçe olması ve kaplıcaların bulunması nedeniyle yaz aylarında yoğun talep olmaktadır. Binamızın hizmet yönünden yetersiz oluşu sebebiyle taleplerin tamamı karşılanamamaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 736 32 06

0 (312) 736 54 02

Yenice Mah. Ankara Cad. No:3 KIZILCAHAMAM ANKARA

Kızılcahamam Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 17.5 TL 22.5 TL 22.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 35 TL 45 TL 45 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.