Menü Aç

Kızıltepe Öğretmenevi Hakkında

Kızıltepe Öğretmenevi, MARDİN ili Koçhisar Mah. Şahkulibey Cad. Kızıltepe/Mardin adresinde yer alan 33 oda ve 72 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Kızıltepe Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kızıltepe Öğretmenevi şehir merkezinde, konaklama ünitesi lokal yazlık bahçe iki suit oda otopark bilgisayar odası oturma salonu okuma salonu mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (482) 312 52 27

0 (482) 312 85 33

Koçhisar Mah. Şahkulibey Cad. Kızıltepe/Mardin

Kızıltepe Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 37 TL 45 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

MARDİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.