Menü Aç

Korkuteli Öğretmenevi Hakkında

Korkuteli Öğretmenevi, ANTALYA ili Kiremitli mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli /Antalya adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Korkuteli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Korkuteli Öğretmenevi lokal, otel, dinlenme salonu, Kahvaltı salonu ,bahçe ve toplantı salonu üniteleriyle Milli Eğitim ve Kamu personeline hizmet vermektedir. 160 kişi kapasiteli toplantı salonumuz, teknolojik donanımı ve ferah ortamı ile müşterilerimize bilgi edinme ve yayma konusunda büyük bir rahatlık sağlamaktadır. 60 kişilik lokalimizde, sıcak ve soğuk içecekler ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Bahçemizde, yaz günleri yeşillikler içinde aileniz ve sevdiklerinizle beraber hoşça vakit geçirebilirsiniz. Kahvaltı salonumuz 40 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz 20 yataklıdır. İlçemizin konaklama ihtiyacını karşılayan tek kuruluş olarak üyelerine ve misafirlerine hizmet vermektedir. Yatak odalarımızda; televizyon, lavabo, duş, sıcak su, merkezi kalorifer, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı ve internet erişimi mevcuttur. İlçemizin coğrafi yapısı ve doğal güzellikleri göz önüne getirildiğinde bu alanda hizmet veren tek sosyal kuruluş olma özelliğine sahiptir. Öğretmenevimiz Antalya’ ya 60 km uzaklıkta olup ilçe merkezinin en güzel ve ulaşımı en kolay yerindedir. Kurumumuz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta ve daha kaliteli hizmet vermek amacındadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (242) 643 22 40

-

Kiremitli mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli /Antalya

Korkuteli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 40 TL 45 TL 50 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
4 Kişilik Oda 120 TL 140 TL 160 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ANTALYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.