Menü Aç

Kovancılar Öğretmenevi Hakkında

Kovancılar Öğretmenevi, ELAZIĞ ili Çarşıbaşı Mah. Mehmet Nuri Bozdağ Cad. No:11 KOVANCILAR adresinde yer alan 21 oda ve 38 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kovancılar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kovancılar Öğretmenevi il Merkezine 67 Km uzaklıkta olup Palu kalesine 8 Km mesafededir. Kovancılar ilçemizde; Hükümet Konağı,Belediye binası,Aile Hekimlikleri,Müftülük ve 3 okulun komşu olduğu çarşı merkezinde hizmet vermektedir. Kovancılar Öğretmenevi hizmet üniteleri 1i süit 2 si dabl 21 oda (38 yatak) Çok amaçlı salon (Yemek salonu olarakta hizmet vermektedir. Lokal oturma salonu Toplantı salonu Masa tenisi odası Yazlık Bahçe(Kamelyalar içinde Şark Köşesi,Aile oturma yerleri,Lokal oyun alanı) İdari odalar.

-

İletişim Bilgileri

0(424) 611 24 11

0 (424) 611 32 09

Çarşıbaşı Mah. Mehmet Nuri Bozdağ Cad. No:11 KOVANCILAR

Kovancılar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ELAZIĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.