Menü Aç

Köyceğiz Öğretmenevi Hakkında

Köyceğiz Öğretmenevi, MUĞLA ili Gürpınar mah. Kordon boyu Paşapark karşısı 48800 KÖYCEĞİZ/ MUĞLA adresinde yer alan 5 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Köyceğiz Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Köyceğiz Öğretmenevi; Şehir merkezinde, şehirler arası otobüs terminaline 2 km, Dalaman Havaalanına 25 km uzaklıkta olup,Köyceğiz Gölü kıyısında ,Dalyan Kral Mezarlarına ve Dünyaca ünlü Caretta-Caretta Kaplumbağalarının yaşadığı İztuzu Plajına 1 km mesafede Köyceğiz Gölü manzarası ile hizmet vermektedir.

Köyceğiz Öğretmenevi hizmet üniteleri; Konaklama Ünitesi 5 oda 14 Yatak Tek Kişilik 1 Yatak Çift Kişiliktir, Lokal ve Çay Bahçesi.

-

İletişim Bilgileri

0 (252) 262 47 12

0 (252) 262 47 12

Gürpınar mah. Kordon boyu Paşapark karşısı 48800 KÖYCEĞİZ/ MUĞLA

Köyceğiz Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 35 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 70 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 105 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

MUĞLA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.