Menü Aç

Kozan Öğretmenevi Hakkında

Kozan Öğretmenevi, ADANA ili Tufanpaşa Mah. Andıl Cad. Teknisyen Sok. No:26 KOZAN/ADANA adresinde yer alan 15 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Kozan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kozan Öğretmenevi şehir merkezinde olup,otobüs terminaline 2 km, Yaverin konağına 1 km, kaleye 1,5 km, Dağılcak mesire alanına 10 km mesafededir.
Kozan Öğretmenevi 2’si aile odası olmak üzere 8 oda, berber, kuaför, oturma salonu ve lokal ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (322) 515 85 13

0 (322) 515 85 13

Tufanpaşa Mah. Andıl Cad. Teknisyen Sok. No:26 KOZAN/ADANA

Kozan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 33 TL 35 TL
Oda Fiyatı 30 TL 33 TL 35 TL

Etiketler : , , ,

ADANA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.