Menü Aç

Kozluk Öğretmenevi Hakkında

Kozluk Öğretmenevi, BATMAN ili Şemdinağa Mahallesi Çetin Emeç Caddesi No:22 KOZLUK adresinde yer alan 5 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Kozluk Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kozluk Öğretmenevi; ilçe merkezinde, tarihi Kozluk Kalesine yaklaşık 1 km yakınında olup ilçe merkezinde otel bulunmadığından üyelerimiz ve kamu personeli dışında ilçeye gelen misafirlere de hizmet vermektedir. Batman il merkezine 60 Km, uzaklıktadır. Batman-Bitlis karayolu üzerinde yer alan ilçemize Batman havaalanı ve şehirlerarası otobüs terminalinden yaklaşık 45-50 dakikada ulaşılmaktadır.Kozluk Öğretmenevi 4ü hususi banyolu olmak üzere toplam 15 oda(30 yataklı), oturma salonu, lokal gibi üniteler ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (488) 411 25 04

-

Şemdinağa Mahallesi Çetin Emeç Caddesi No:22 KOZLUK

Kozluk Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 15 TL 20 TL

Etiketler : , , , ,

BATMAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.