Menü Aç

Küçükçekmece Öğretmenevi [KAPANDI] Hakkında

Küçükçekmece Öğretmenevi [KAPANDI], İSTANBUL ili Yeşilova Mah. Reyhan Cad. No:27 Küçükçekmece adresinde yer alan 18 oda ve 59 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Küçükçekmece Öğretmenevi [KAPANDI] adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Küçükçekmece Öğretmenevi binası yıkıldığı için şu an hizmet vermemektedir.

İletişim Bilgileri

0 (212) 541 24 54

0 (212) 580 23 20

Yeşilova Mah. Reyhan Cad. No:27 Küçükçekmece

Küçükçekmece Öğretmenevi [KAPANDI] 2016 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Tesis Kapanmıştır.

Fiyat Güncelleme Formu
Öğretmen Kamu Sivil
- - TL - TL - TL
- - TL - TL - TL

Etiketler : , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

Haberler/Duyurular

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.