Menü Aç

Küçükçekmece Öğretmenevi Hakkında

Küçükçekmece Öğretmenevi, İSTANBUL ili Yeşilova Mah. Reyhan Cad. No:27 Küçükçekmece İstanbul adresinde yer alan 44 oda ve 96 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Küçükçekmece Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yeşilova Mahallesi, Reyhan Caddesi üzerindeki eski öğretmen evinin bulunduğu yerde Eylül 2015’de inşaatına başlanan Küçükçekmece Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi yaklaşık 2.600 m²’lik bir alana sahiptir. Proje kapsamında 44 yataklı pansiyon, restoran, kafeterya dinlenme ve aktivite alanları da bulunmaktadır.

Küçükçekmece Öğretmenevi teknik detayları

44 Odalı öğretmenevinin; 4 adeti suit oda, 36 adeti 2 kişilik oda, 4 adeti 3 kişilik aile odasından oluşmaktadır. 230 m² Restaurantı bulunmaktadır. Dinlenme ve aktivite alanlarının yanı sıra bay-bayan kuaförü hizmeti de yer alacaktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 541 24 54

0 (212) 580 23 20

Yeşilova Mah. Reyhan Cad. No:27 Küçükçekmece İstanbul

Küçükçekmece Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tesis yıkılıp tekrar yapıldıktan sonra hizmet vermeye devam etmektedir.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı - TL - TL - TL
Suit Oda Fiyatı - TL - TL - TL

Etiketler : , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.