Menü Aç

Kulu Öğretmenevi Hakkında

Kulu Öğretmenevi, KONYA ili Camikebir Mah. Öğretmen Orhan Pastutmaz Cad. No:11 Kulu/KONYA adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kulu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kulu Öğretmenevi; şehir merkezindedir.Şehirlerarası otobüs terminaline 1 km, uzaklıkta hizmet vermektedir. Kulu Öğretmenevi hizmet üniteleri; 10 Oda 20 yataklı, 1 çok amaçlı, salon 1 lokal ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 641 33 04

-

Camikebir Mah. Öğretmen Orhan Pastutmaz Cad. No:11 Kulu/KONYA

Kulu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 20 TL 20 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 40 TL 40 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.